Montreal haakt af als speelstad voor het WK 2026
De stad Montreal heeft aan te FIFA te kennen gegeven zich niet meer als speelstad beschikbaar te stellen. De Canadese voetbalbond heeft dit besluit bekend gemaakt, waardoor Montreal geen speelstad van het WK 2026 zal zijn.
De FIFA bedankt de stad voor alle inspanningen en deelname aan het biedproces. De wereldvoetbalorganisatie werkt nauw samen met de bonden van Canada, Amerika en Mexico om te komen tot de beste selectie aan speelsteden. Er zijn namelijk veel goede kandidaten in de drie landen.
De volgende stappen in het selectieproces zijn het bezoeken van de steden in de periode van september tot november 2021. Het proces zal in de eerste helft van 2022 worden afgerond.
Lees alle nieuws »Deel 'Montreal haakt af als speelstad voor het WK 2026'
Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!
De Canadese stad Montreal heeft aan te FIFA te kennen gegeven zich niet meer als speelstad beschikbaar te stellen voor het WK 2026.
Over de auteur van 'Montreal haakt af als speelstad voor het WK 2026'
Deze pagina is samengesteld door Patrick de Graaf. Als sportjournalist volg ik internationale voetbaltoernooien al jarenlang actief en update deze website specifiek voor het WK 2026. De site is sinds 2016 actief en maakt deel uit van een breder netwerk van voetbalwebsites.
Kerninformatie zoals speelschema’s, speelsteden, stadions en kwalificatie wordt gebaseerd op officiële publicaties van FIFA en andere primaire bronnen. Pagina’s worden aangepast zodra nieuwe informatie beschikbaar komt of wijzigingen officieel worden bevestigd.
