FIFA bezoekt tweede reeks speelsteden voor WK 2026
De FIFA heeft een bezoek gebracht aan de tweede reeks speelsteden, volgend op de eerste bezoeken in september 2021. De wereldvoetbalbond inspecteert de stadions en steden voor het WK in 2026.
Tussen 21 oktober en 1 november bezocht een delegatie van de voetbalorganisatie de volgende steden: Kansas City, Cincinnati, Dallas, Denver, Houston, Monterrey, San Francisco en Seattle.
Tijdens de bezoeken werd gesproken met verschillende belanghebbenden, zoals over de infrastructuur, de stadions en trainingsfaciliteiten.
De eerste negen potentiële speelsteden die bezocht werden, legden de lat erg hoog voor de overige steden. Men is erg enthousiast en wil het Wereldkampioenschap graag organiseren. De laatste steden in de VS, Canada en Mexico worden eind november bezocht.
Lees alle nieuws »Gepubliceerd op: 15-10-2021 08:58 | Bijgewerkt op: 15-10-2021 | Door: Patrick de Graaf
Deel 'FIFA bezoekt tweede reeks speelsteden voor WK 2026'
Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!
De FIFA bezocht een tweede reeks speelsteden, volgend op de eerste bezoeken in september 2021. De steden werden geïnspecteerd voor het WK 2026.
Over de auteur van 'FIFA bezoekt tweede reeks speelsteden voor WK 2026'
Deze pagina is samengesteld door Patrick de Graaf. Ik volg internationale voetbaltoernooien al jarenlang actief en update deze website specifiek voor het WK 2026. Kerninformatie zoals speelschema’s, speelsteden, stadions en kwalificatie wordt gebaseerd op officiële publicaties van FIFA en andere primaire bronnen. Pagina’s worden aangepast zodra nieuwe informatie beschikbaar komt of wijzigingen officieel worden bevestigd.
