FIFA bevestigt 16 speelsteden voor het WK 2026

De FIFA heeft 16 speelsteden voor het WK 2026 bevestigd. In een persconferentie vanuit New York werden deze 16 steden uit Canada, Mexico en de VS bekendgemaakt.

Voor het eerst in de geschiedenis wordt het WK voetbal gehouden in drie verschillende landen. Ook is dit het eerste WK waaraan 48 teams mee doen, in plaats van de oorspronkelijke 32.

De volgende 16 WK 2026 speelsteden zijn geselecteerd:

  • Atlanta
  • Boston
  • Dallas
  • Houston
  • Kansas City
  • Los Angeles
  • Miami
  • New York/New Jersey
  • Philadelphia
  • San Francisco
  • Seattle
  • Guadalajara
  • Mexico City
  • Monterrey
  • Toronto
  • Vancouver
Lees alle nieuws »

Gepubliceerd op: 17-06-2022 11:25 | Bijgewerkt op: 17-06-2022 | Door: Patrick de Graaf


Deel 'FIFA bevestigt 16 speelsteden voor het WK 2026'

Deel dit bericht via social media met je familie, vrienden en collega's!

De FIFA heeft 16 speelsteden voor het WK 2026 bevestigd. In een persconferentie werden deze steden uit Canada, Mexico en de VS bekendgemaakt.


Over de auteur van 'FIFA bevestigt 16 speelsteden voor het WK 2026'

Patrick (auteur en webmaster)

Deze pagina is samengesteld door Patrick de Graaf. Ik volg internationale voetbaltoernooien al jarenlang actief en update deze website specifiek voor het WK 2026. Kerninformatie zoals speelschema’s, speelsteden, stadions en kwalificatie wordt gebaseerd op officiële publicaties van FIFA en andere primaire bronnen. Pagina’s worden aangepast zodra nieuwe informatie beschikbaar komt of wijzigingen officieel worden bevestigd.